Karácsonyi nyereményjáték-szabályzat 2024.12.08.

1. A játék szervezője 
A Flora Mini Group,  https://www.tiktok.com/@floraminigroup oldalon meghirdetett nyereményjáték (a továbbiakban: ”Játék”) szervezője a Lottirose Kft. (székhely: 1174 Budapest Risztics János u 5/2.) (továbbiakban: ”Szervező”).

2. A játék leírása
A Játék során a Szervező nyereményjátékot hirdet meg Tiktok oldalán, melyben arra kéri a játszani szándékozókat, hogy a játékot meghirdető, a Szervező saját TikTok oldalán https://www.tiktok.com/@floraminigroup) publikált videója alá kommentben megjelöljék egy ismerősüket és kövessék be a floraminigorup Tiktok oldalt. A részvétel feltétele ezen felül, hogy a Lottirose Kft. ügyfelei/vásárlói legyenek a sorsolásban résztvevő játékosok.
A Szervező a nyertest a válaszadók között, véletlenszerűen, sorsolás útján választja ki 2024. december 16-án.

3. A játékban történő részvétel feltételei

3.1. A Játékban kizárólag 18. életévét betöltött, magyarországi lakó- vagy tartózkodási hellyel rendelkező személy vehet részt, aki nyilvános TikTok profillal rendelkezik, követi a Flora Mini Group Tiktok oldalt https://www.tiktok.com/@floraminigroup oldalt és a 2-es pontban megfogalmazott módon a poszt alá kommentben válaszol valamint a Lottirose Kft. vásárlója kell legyen legkésőbb, 2024.12.16.-ig a sorsolás pillanatáig.

3.2 A Játékosok által feltöltött kommenteket a Játékszabályzat feltételeinek teljesítése és az általános jó ízlésnek való megfelelés szempontjából a Szervező megvizsgálhatja, és amennyiben azok, illetve az azt leadó Játékos bármely okból nem felel meg a Játékszabályzat feltételeinek, úgy az érintett Játékost a Játékból kizárhatja, a jelentkezését törölheti.

3.3 A Szervező kizárja a Játékból azt a kommentet,

a) amely obszcén, erotikus, közszemérmet vagy más vallását, származását, nem identitását sértő képi vagy szöveges elemet, netán tiltott önkényuralmi jelképet tartalmaz vagy más büntető törvénykönyvbe ütköző tartalmat hordoz, vagy bárki számára sértő, megalázó, vagy zaklató tartalmú;

b) a Szervezőre, annak termékeire, munkavállalóira vagy a Szervező oldalát követő személyekre nézve sértő jellegű;

c) konkurenciát jelenít meg bármely formában.

4.1. A játékban való részvétel feltétele, hogy a Lottirose Kft meglévő vásárlója legyen a játékos, amennyiben nem az, a sorsolás időpontja előtt azzá kell váljon bármely szolgáltatás igénybevételével vagy vásárlással.

4. A játék időtartama 
A Játék időtartama: 2024. december 9-én a Játékot elindító poszt feltöltésétől 2024. december 16.  12:00 percig tart.

5. Játék menete, Nyeremények

5.1 Egy Játékos a Játék időtartama alatt leadott egy érvényes és tartalmilag helyes kommenttel vehet részt a sorsoláson.

5.2 A nyertes komment kiválasztása véletlenszerű sorsolás útján történik. A sorsoláson minden Játékos egy hozzászólással vesz részt. A kiválasztás jellegét Játékos elfogadja. A döntés ellen panasszal nem élhet. A sorsolás időpontja: 2024. december 16. 13:00 óra. Helyszíne: 1136 Budapest, Hegedűs Gyula utca 37-39, a Flora Mini Group üzlete.

5.3 A Szervező egy elsődleges nyertest és egy tartalék nyertest sorsol ki.

5.4 Az elsődleges nyertest a Szervező legkésőbb a sorsolást követő első munkanapon, TikTok  privát üzenetben értesíti és egyezteti a nyeremény átvételének részleteit. Amennyiben a nyertes az üzenetre 48 órán belül nem reagál, úgy a Szervező a fenti módon felveszi a kapcsolatot a tartalék nyertessel. A Szervező a nyertes, illetve tartaléknyertes teljes nevét jogosult az általa üzemeltetett TikTok oldalon is nyilvánosságra hozni.

5.5 Nyeremény:
a.) 1 db Easywalker Jimmey 2in1  babakocsi
b.) A Nyeremény készpénzre nem váltható át.
c.) A nyertes Játékos minden esetben köteles a Szervezővel együttműködni annak érdekében, hogy az adott nyeremény átadására megfelelően sor kerüljön. Ha ezen együttműködési kötelezettségének a nyertes nem tesz eleget, és így a Nyeremény átadása meghiúsul, úgy ezen körülmény a Szervező terhére nem értékelhető.
5.6 Nem jogosult a nyeremény átvételére az a Játékos, aki a jelen Játékszabályzat szerinti adatvédelmi hozzájárulását a 7. pont alkalmazásával a nyereményre való jogosultság megállapítását megelőzően visszavonja, illetve kéri személyes adatainak törlését.

6. Adózás
A Nyereményhez tartozó esetleges adófizetési kötelezettséget a Szervező viseli. Szervezőt a Nyeremény fentiek szerinti átadásán és adóvonzatuk kiegyenlítésén kívül további kötelezettség nem terheli.

7. Adatvédelem

7.1 A Szervező által a jelen szabályzattal meghirdetett nyereményjátékban való részvétel és személyes adatok szolgáltatása önkéntes. Az adatkezelés jogalapja a Játékos hozzájárulása. Az adatkezelés célja kizárólag a nyereményjátékban való részvétel, a Játékosokkal való kapcsolattartás.

7.2 A Szervező szavatolja, hogy az adatkezelés mindenben a hatályos jogszabályi rendelkezések megtartásával történik. A Szervező bármikor lehetőséget biztosít a Játékosnak arra, hogy tájékoztatást kérjen személyes adatai kezeléséről, kérje azok törlését vagy helyesbítését. Ezen kívül a Játékost megilleti a személyes adatai kezelése elleni tiltakozás vagy korlátozás joga is. Amennyiben a tiltakozása alapján Szervező által meghozott döntéssel nem ért egyet, úgy a Játékos bírósághoz fordulhat. Az adatok kezelését és feldolgozását a Szervező végzi. A Szervező az adatokat harmadik személyek részére nem továbbítja.

8. Játékból kizárás esetei, felelősség 

8.1 A Játékból ki vannak zárva a Szervező munkavállalói és közeli hozzátartozói.

8.2 A jelentkezések hiányosságáért/hibájáért, a Nyeremény nyertességének értesítéséről a nyertes Játékosnál felmerült okból történő elmaradásáért vagy késedelméért a Szervező semmilyen felelősséget nem vállal.

8.3 A jelen Játékszabályzatra a magyar jog az irányadó. A Szervező jogosult jelen Játékszabályzat alkalmazására, értelmezésére, módosítására, illetve a jelen Játékszabályzat végrehajtásával kapcsolatos vagy a Játékszabályzatban nem szabályozott valamennyi kérdés elbírálásra.

8.4 A Szervező elismeri, hogy a promóciós célú nyereményjátékokat a TikTok nem támogatja, nem hagyja jóvá, valamint a promóció nem kapcsolódik semmilyen formában a TikTok-hoz, mint céghez.

8.5 Szervező fenntartja a jogot, hogy a Játékszabályzatot indokolt esetben bármikor megváltoztathassa.
 
Budapest, 2024.december 8.
Lottirose Kft.
Szervező

15% kedvezmény

November 7-10 között minden tisztítást 15% kedvezménnyel tudsz megvásásárolni!
Hasznàld a “NOVEMBER” kódot!
Vedd meg most, hozd be később!
A tisztítás felhasználható december 10-ig!

Technikai okokból üzletünk  augusztus 31-én, szombaton 14:30-kor zár!
Köszönjük a megértést!

Figyeljetek csak! Új átadóponttal bővültünk :-)
Kölcsönzői szolgáltatásunkat mostantól már úgy is igénybe vehetitek, hogy a terméket a reptérre kihelyezett átadóponton veszitek át, és utazásotok végeztével ott is adjátok le.
További információk itt!

Forgalmazott márkáink

Bugaboo, Stokke, Babyzen, Mountain Buggy, Phil and Teds, Cybex, Thule, Mamas and Papas, Bob, Besafe, Mutsy, GB, Nuna